Blogi

Täiuslik Suhe

Minu jaoks on "Täiuslik Suhe" kaks inimest, kes valivad käia seda eluteed kõrvuti seniks, kuni see neile meeldib. Kaks  inimest, kes ei tee teineteist vastutavaks oma õnne eest ja teavad, et parima suhte aluseks on 3 A-d - Austus, Ausus ja Armastus. - Jaya
Loe lisaks

Seksuaalsuse Vägi

Mis oleks, kui ma ütleks Sulle, et seksuaalsus on meie kehale ja hingele täpselt sama vajalik, kui söömine või joomine. Ilma seksuaalsuseta me tegelikult sureksime ja seda igas mõttes. Meie elud saavad alguse seksuaalsusest ja peaksid ka olema kantud sellest terve meie elu.
Loe lisaks

Elu Algab Seal, kus Lõpeb Mugavustsoon

Istun laua taga ja mõtisklen. Kohe on südaöö ja tegelikult oleks aeg magama minna. Aga mina kirjutan veel viimast artiklit Sensa ajakirja. Vaatan tagasi viimase pooleteise aasta peale, mõeldes, kus olin ma siis, kui kirjutamist alustasin, ja kus olen täna.
Loe lisaks

Miks Me Ei Ole Anaalseksist Vaimustuses ja Miks Me Võiksime Olla

Hiljuti sattusin ma lugema ühte tõeliselt halba artiklit anaalseksi kohta. Autor oli täiesti maha teinud anaalseksi ja väitis, et ta ei tea ühtegi naist, kes on kunagi algatanud anaalseksi ise ning, et seda ei saa kunagi teha ilma kõige olulisema libestita, milleks on - "vein". Tundsin kuidas minu vererõhk tõuseb. Lihtsalt sellepärast, et see on olnud tema kogemus, ei tähenda see, et see on ka kõikide teiste kogemus. Minu arvates ei ole vaja tuua rohkem häbi ja tabu sellesse niigi valesti mõistetud teemasse. On vaja tuua rohkem valgust ja arusaamist.


Loe lisaks

Muutes Oma Sagedust

See aasta on alanud minu jaoks kõige ilusamate kingitustega elu poolt. Elu justkui kannab mind ühest kohast teise ilma suurema vaevata ning toob mu juurde järjest imelisemaid hetki ja inimesi. Kaunil Bali saarel taoistlikul naistekursusel terapeudina töötades ja seda artiklit kirjutades tunnen, justkui elaksin muinasjutus.

Loe lisaks

Arhiiv