Saame tuttavaks, mina olen Jaya. Sündinud ja kasvanud imelisel Eestimaal. Olen siia ilma aidanud tulla kahel vahval hingel, poisil ja tüdrukul. Minu koolitee on mulle andnud magistrikraadi õigusteaduses ning tantra ja hatha jooga õpetaja hariduse Agama Joogakooli poolt.

​Juba varajasest noorusest olen olnud huvitatud enesearendamisest ja spirituaalsusest. Minu põhjalikum teekond spirituaalsusesse sai alguse 2010. aastal, kui osalesin Tantra kursustel. Enne seda olin proovinud erinevaid joogastiile, kuid ükski polnud tõeliselt hingelähedaseks saanud.

Peale Tantra kursustel osalemist otsustasin teha elus kannapöörde. Enne jooga ja Tantraga alustamist töötasin 8 aastat jurist/konsultandina. Peale juristiameti mahapanemist asutasin oma firma, sest tundsin, et tahan tegeleda millegi sellisega, mis aitab inimestel olla terve ja õnnelik. Juhtisin alates 2010. aastast 2 aastat oma firmat, mis tegeles tervislike toiduainete maaletoomisega ja korraldasime toitumiskoolitusi. Samal ajal sõitsin õppima Taisse Koh Phangani saarele, Agama Joogakooli, kus läbisin 500h joogaõpetaja kursused ning 2013. aasta kevadel ka Tantra õpetaja kursused. Viimaste aastate jooksul on mul olnud oma teekonnal mitmeid erinevaid õpetajaid, kuid kõige suuremad teadmised on mul tulnud kogemustest, mida olen omandanud viimastel aastatel läbi oma töö.

​Mul on hea meel olnud viimastel aastatel töötada sadade inimestega aidates neil tuua rohkem teadlikkust ja harmooniat oma suhetesse ja seksuaalsusesse.

​Minu jaoks on tantra viis olla terve ja õnnelik suurema osa ajast ning käia teed, mis arendab inimest tohutul kiirusel. Alati pole see teekond kerge, kuid see on väärt igat sekundit.