"See, kes mõistab tõde oma kehast, suudab mõista kogu tõde Universumist." - Rat Nas Tantra

Kuuldes sõna Tantra, arvab enamus inimesi, et tegu on seksiga. Tõsi ta on, Tantra hõlmab endas ka seksuaalsust, sest Tantra õpetus sisaldab ka iidset armastuse kunsti, mis on saanud alguse Indiast. Kuid Tantra hõlmab veel palju muud peale seksi. Tantra on autentne spirituaalne õpetus, mille kõrgeimaks eesmärgiks on valgustunuks saamine ehk kõrgeima teadvuse seisundi saavutamine. Tantra hõlmab endas mitmeid erinevaid jooga stiile, astroloogiat, tantsu, geomeetriat ja veel palju muud. Nagu eespool mainitud on üheks Tantra osaks ka iidne armastuse kunst. Kui sellesse põhjalikumalt süveneda, siis on läbi Tantra võimalik oma elus nii mõndagi muuta.

Olles mõned aastad tagasi oma esimesel Tantra kursusel, ütles üks minu sõbrannadest:   "Kas pole imeline siseneda maailma, kus naised saavad olla naised ja mehed on mehed". Tantra annab suurepärase võimaluse arendada naistel ülimat naiselikkust ja meestel mehelikkust. Tänapäeva ühiskonnas on need rollid tihti segamini läinud ja selle tõttu kannatavad meeste ja naiste vahelised suhted. 70% abieludest lahutatakse ja suurem osa, kes elavad koos, ei ole tihti peale paariaastast kooselu enam õnnelikud.

Tantra annab võimaluse seda muuta. Tantra õpetab, kuidas olla mehe ja naise rollides teadlikult, kuidas oma suhtega tööd teha ja kuidas saada imeliseks armastajaks.

Naised ja mehed on oma olemuselt seksuaalsuses väga erinevad ning selleks, et mõlemad saaksid tunda täielikku naudingut, on vaja teineteist põhjalikumalt tundma õppida. Õnnelik armuelu peegeldub garanteeritult ka Sinu igapäevaelus.

Tantrat saab õppida Tantra kursustel käies, kuid on inimesi, kes tunnevad piinlikkust, rääkides oma seksuaalelust teiste inimeste ees. Tantrat on võimalik õppida ka üksinda või kahekesi.

Tantra ei õpeta Sind ainult suurepäraseks armastajaks, vaid annab võimaluse elada rohkem teadlikumat, tervemat ja terviklikumat elustiili ja olla õnnelik oma suhtes.

Tantra on viimastel aastakümnetel läänemaailmas üha populaarsemaks saanud. Peamiselt pööratakse nendes õpetustes tähelepanu sellele, kuidas saada seksuaalselt järjest suuremaid naudinguid, kuid paljud olulised õpetused on välja jäetud. Meie õpetame Tantrat iidse traditsiooni järgi, kus kõik olulised õpetused on säilinud.